(Meij) Webdesign Bureau, gevestigd in Delft
Meij Webdesign is het bedrijf om je zakelijke website te laten maken. Natuurlijk met WordPress. WordPress is #1 CMS in de wereld. Super om leading website in te richten voor jouw bedrijf.
Mijn naam is Gilles van der Meij en ben WordPress webdesigner. Ik werk met websites sinds 2009. De eerste websites codeerde ik nog handmatig met HTML / CSS & javaScript.
In 2013 ben ik overgestapt naar WordPress websites. Niet alleen omdat daar meer vraag naar was, maar ook omdat in WordPress het bedrijf zelf ook pagina’s kan toevoegen.
Met meer dan een decennia aan website ervaring kan ik jou goed helpen met je nieuwe bedrijfswebsite. Niet alleen met een vers ontwerp, maar ook als jij iets pakkends bent tegengekomen kan ik dat implementeren.
Mijn kantoor is in de binnenstad van Delft. Je bent er van harte welkom voor een oriëntatie gesprek.
Welke oplossingen ik bied in WordPress
SEO
Nieuwe Websites
Onderhoud
Voordelen
- Ik ben open in mijn communicatie. In ons eerste gesprek leg ik uit hoe ik werk. Wat je kunt verwachten. Welke tools ik gebruik.
- Ik maak wat jij mooi vindt. De meeste mensen kijken rond op het web en doen daar hun inspiratie op.
- Ik ontwerp en maak je website op een dummy domein zodat je altijd vanaf je eigen computer de vorderingen kunt volgen.
- De structuur van je website wordt logisch opgezet.
- Zodra je 100% tevreden bent met je nieuwe website, zet ik deze op jouw domeinnaam

Het kantoor is in Delft
Mijn kantoor is gemaakt in de oude Apotheek. Dit staat daarom nog op de gevel.
Het adres is Nieuwe Langendijk 56, Delft. In de binnenstad. Tussen de Koepoort en de markt.
Ik hou van kunst. Zo zijn er veel schilderijen in mijn kantoorruimte en de algemene ruimte. Zo is er een prettige sfeer om nieuwe dingen te maken.
Wat ondernemers zeggen









Nog meer online diensten
Naast nieuwe websites werk ik ook op uurbasis Zo kun je ook een afspraak voor kleinere werkjes. O.a. zoals:
- je een landingspagina nodig hebt
- je een Pro SEO plugin wilt
- jouw website een webshop nodig heeft
- een andere functionaliteit wilt toevoegen aan je website
- je uitleg wilt over je WordPress website
- je een backup wilt hebben van je website
- jouw website verhuist moet worden
- je geen toegang meer hebt tot je website